Czy narkotyki zabijają?

Zapytaj tych co przeżyli

Telefon zaufania 34 324 60 97


logo_nfz_maleczwakbdspn

iso

mz

 

Paweł Matusik

Email Drukuj PDF

matusik2

Stanowisko:

Specjalista terapii uzależnień - w trakcie szkolenia z zakresu specjalisty terapii uzależnień

Wykształcenie:

Wyższe - Akademia im Jana Długosza w Częstochowie, Wydział pedagogiczny, specjalność:pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna

Doświadczenie:

W latach 2002-2012 byłem społecznym działaczem sportowym włączając sie w wychowaniedzieci i młodzieży w Stowarzyszeniu Lokalnym SALOS w Częstochowie pełniąc funkcje trenera,wiceprezesa, prezesa. Od 2009 roku jestem pracownikiem stacjonarnego Ośrodka Rehabilitacyjno- Readaptacyjnego MONAR w Dębowcu jako terapeuta. W latach 2009 - 2012 pracowałem zmłodzieżą zagrożoną demoralizacją i wykluczeniom społecznym w Ochotniczym Hufcu Pracyw Częstochowie na etacie wychowawcy. Od czerwca 2012 roku pracuje w Poradni w Ośrodku Profilaktyczno - Społecznym dla Uzależnionych i Ich Rodzin " Powrót z U ". Od września 2012roku rozpocząłem również pracę na Oddziale Dziennym. Jestem również jednym z realizatorówprogramów profilaktycznych Częstochowskiego Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”.

Hobby, Zainteresowania:

sport, muzyka, film, turystyka

 

Nasz serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.