Czy narkotyki zabijają?

Zapytaj tych co przeżyli

Telefon zaufania 34 324 60 97


logo_nfz_maleczwakbdspn

iso

mz

 

Marta Mrozińska

Email Drukuj PDF
marta2

Stanowisko:

Specjalista terapii uzależnień- w trakcie szkolenia w zakresie specjalisty terapii uzależnień

Wykształcenie:

Wyższe- Akademia im Jana Długosza w Częstochowie wydział pedagogiczny, specjalność: pedagogika opiekuńczo-resocjalizacyjna

Doświadczenie:

Swoje doświadczenia zawodowe zaczęłam zdobywać już podczas studiów i powoli praca z osobami uzależnionymi stała się częścią mojego życia. Odbyłam staż w Ośrodku Rehabilitacyjno- Wychowawczym dla Młodzieży Uzależnionej w Częstochowie przy ul. Rejtana i w tymże ośrodku odbyłam również roczny wolontariat. Doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi poszerzyłam odbywając staż w Ośrodku Rehabilitacyjno- Readaptacyjnym dla Osób Uzależnionych „Betania” w Mstowie koło Częstochowy. Od września 2010 roku pracuje w Poradni jak również na Dziennym Oddziale Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych w Ośrodku Profilaktyczno- Społecznym dla Uzależnionych i ich Rodzin pełniąc obowiązki specjalisty terapii uzależnień.

Hobby, Zainteresowania:

Film, muzyka, książka, żeglarstwo, sport

 

Nasz serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.